İstanbul Sinop Spor olarak dün ilk maçımızdan galibiyetle ayrıldık. Maçın bitimi ile Almanya’dan, Sinop’a, İstanbul’dan Ankara’ya bir çok kişi gerek sosyal medyada gerekse bizzat beni arayarak tebriklerini iletti mutluluğumuza ortak oldu. Başta Küçükçekmece Belediye Başkanımız Kemal Çebi, Küçükçelmece Kaymakamımız Turan Bedirhanoğlu ve milletvekillerimiz olmak olmak üzere bizzat beni arayarak mutluluğumuzu paylaşan herkese çok teşekkür ediyorum.

Hep söylediğimiz gibi bu takım Sinoplunun takımı bu takım kendini Sinoplu hisseden herkesin takımı. Dün maçtan sonra buna bir kez daha şahit oldum. İstanbul Sinop Spor arması altında Sinopluları birleştiriyor. Dün ki anlamlı galibiyet ile bizleri sevindiren futbolcu kardeşlerime teknik direktörümüz Hüseyin Aydoğan ve ekibine emeği geçen herkese ve uzaktan yakından arayan mesaj yazan tüm Sinoplulara ve İstanbul Sinop Spor camiasına çok teşekkür ediyorum.

Bizi izlemeye devam edin. Bu takıma güvenin. Bu yolun sonu şampiyonluk olsun. Tarih yazalım bu takımı hep birlikte 3.Lige çıkaralım

O sene bu sene

Hep birlikte 3.Lige.

By Haber Editörü

Gündeminiz.Com Genel Haber Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.