Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Canan İLHAN: Koronavirüs ile iyi geçindik…

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Canan İLHAN: Koronavirüs ile iyi geçindik…
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Hastaneye yatanları duydukça ne kadar şanslı olduğumuzu anladım.Allah hepsine şifa versin..

Biz pozitif sonucu aldığımız andan itibaren evde o havayı hiç estirmedik.. Beslenme ve moral takviyeleri ile bunu atlatacağımıza çok inandık. Bizden bir gün önce tanı konan kardeşim, yürüdüğümüz yola fener oldu adeta.. Onun yaşadıklarını bizimkiler bir gün arkadan takip ettiği için bizi nelerin beklediğini bilerek hazırlandık..

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Bana gelince; Allah sizi inandırsın bir saniye bile ya bana da bulaşırsa endişesi taşımadım. Bu iki hafta,herkesten her şeyden uzak, ailece geçirdiğimiz zamanlar, bize hediye edilmiş hadi yaşayın denmiş gibi kabul ettim.. Hepimiz ayrı odalarda kaldık,kendi odama sevdiğim bütün çiçekleri taşıdım,sevdiğim müzikleri dinledim,kahvemi içtim..Çünkü muhafız bendim,ben düşersem kale düşerdi,böyle motive oldum ve şükürler olsun biz bunu atlattık..

Ama şu da var tabi, eşim Aydoğan ve kızım çok uyumlu idi ne dersem yaptılar, ne pişirsem yediler,memnuniyetlerini hem sözle hem tavırla gösterdiler..Anladım ki tedavi bile ekip işi,bizim ekip buradan iyi çıktı..Dilerim tüm hastalar şifa bulsun.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın