Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a 15 Temmuz’da 251 kişinin katili olan darbecinin kardeşini…

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a 15 Temmuz’da 251 kişinin katili olan darbecinin kardeşini…
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu,  Cumhurbaşkanı ve AKParti Genel Başkanı Erdoğan’ın emekli amiraller hakkında yaptığı açıklamanın ardından “Eğer sen darbeci akrabası arıyorsan ben sana söyleyeyim, 251 kişinin katili olan darbecinin kardeşini büyükelçi tayin etmedin mi?” sorusunu yöneltti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ’emekli amiraller bildirisi’ üzerine grup toplantısında söylediği “Çok açık net söylüyorum, şu anda bu emekli generallerin merkezinde CHP’nin kendisi vardır. 104’ün içinde CHP üyesi olanlar vardır” sözlerine yanıt verdi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Sosyal medya hesabından “Seni gidi algıcı seni!” ifadeleriyle bir video paylaşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıklaması şöyle oldu.

“Neymiş efendim, bazı imzacı emekli amirallerin eşleri, kardeşleri CHP’liymiş. Şu zekâya bak Allah aşkına. Bu aklı size kim veriyor?

Eğer sen darbeci akrabası arıyorsan ben sana söyleyeyim, 251 kişinin katili olan darbecinin kardeşini büyükelçi tayin etmedin mi? Siz şehitlere bile saygı duymuyorsunuz. İstiyorsan şehit ailelerine soralım ne diyecek?” 

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın