Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu, sosyal medya hesabı Twitter’dan yaptığı açıklamada iktidara tepki gösterdi. Karamollaoğlu, “Bu iktidar, ülkemizin ve insanımızın problemlerinin gerçekte ne olduğunu ya anlamıyor ya da anlamazlıktan geliyor.” dedi.

Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu, Twitter’dan dikkat çeken açıklamalarda bulundu. İktidara tepki gösteren Karamollaoğlu, “‘Mış gibi yapan’ bu iktidarı, bu zihniyeti ve her şeyin tek bir kişinin iki dudağı arasından çıkan söze göre şekillendiği bu sistemi hep birlikte değiştireceğiz. Bu iktidar, ülkemizin ve insanımızın problemlerinin gerçekte ne olduğunu ya anlamıyor ya da anlamazlıktan geliyor.” ifadelerini kullandı.

“Altını kalın harflerle çizerek söylüyorum; her şeyden önce, anlayamadığınız bir problemi çözemeyeceğinizi anlamaya mecbursunuz! Bu iktidar, ülkemizin ve insanımızın problemlerinin gerçekte ne olduğunu ya anlamıyor ya da anlamazlıktan geliyor.

Bu nedenle sürekli olarak ya çözüm üretmiş gibi anlatıyorlar ya da çözüm üreteceklermiş gibi yeni sözler veriyorlar! “mış gibi yapan” bu iktidarı, bu zihniyeti ve her şeyin tek bir kişinin iki dudağı arasından çıkan söze göre şekillendiği bu sistemi hep birlikte değiştireceğiz.”

By Haber Editörü

Gündeminiz.Com Genel Haber Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.