Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Salgın tedbirlerini artırarak, amacımız ülkemizi Ramazan’da genel olarak dinlendirmek

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Cumhurbaşkanı Erdoğan:  Salgın tedbirlerini artırarak, amacımız ülkemizi Ramazan’da genel olarak dinlendirmek
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, artan koronavirüs vakalarına dikkat çekerek, Ramazan ayında tedbirlerin artacağı mesajı verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Amacımız ülkemizi Ramazan’da genel olarak dinlendirerek bayram sonrasındaki güzel günler için hazırlamaktır. Bugün Avrupa’nın tamamı Türkiye’den daha ağır kapatma tedbirleri uyguluyor. Bu ülkelerin sağlık sistemleri de felç durumdadır. Biz Ramazan’daki tedbirlerle vaka sayılarını birkaç binli rakamlara düşürebilirsek, Mayıs’ta başlayacak turizm sezonu ve ticari hareketliliği yakalayabiliriz” dedi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, artan koronavirüs vakalarına dikkat çekerek, Ramazan ayında tedbirlerin artacağı mesajı verdi. Erdoğan, “Amacımız ülkemizi Ramazan’da genel olarak dinlendirerek bayram sonrasındaki güzel günler için hazırlamaktır. Bugün Avrupa’nın tamamı Türkiye’den daha ağır kapatma tedbirleri uyguluyor. Bu ülkelerin sağlık sistemleri de felç durumdadır. Biz Ramazan’daki tedbirlerle vaka sayılarını birkaç binli rakamlara düşürebilirsek, Mayıs’ta başlayacak turizm sezonu ve ticari hareketliliği yakalayabiliriz” dedi.

Erdoğan, AKP’nin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda konuştu. Artan koronavirüs vakalarına dikkat çeken Erdoğan, şunları söyledi:

“Salgının boynunu Allah’ın izniyle kıracağız”

Esnafımızın sıkıntılarını biliyor bunu ortadan kaldırmak için gayret gösteriyoruz. Amacımız ülkemizi Ramazan’da genel olarak dinlendirerek bayram sonrasındaki güzel günler için hazırlamaktır. Türkiye’nin tek başına salgın tedbirlerini gevşetmesi, tek başına salgını yenmesi önemli değildir. Asıl olan yakın insani ve ticari ilişkilerde olduğumuz coğrafyalar başta olmak üzere dünyadaki iyileşmeden geri kalmamaktır. Bugün Avrupa’nın tamamı Türkiye’den daha ağır kapatma tedbirleri uyguluyor. Bu ülkelerin sağlık sistemleri de felç durumdadır. Biz Ramazan’daki tedbirlerle vaka sayılarını birkaç binli rakamlara düşürebilirsek, mayısta başlayacak turizm sezonu ve ticari hareketliliği yakalayabiliriz. Tek bir insanımızın bu hastalık nedeniyle hayatını kaybetmesine gönlümüz razı gelmez. Salgının boynunu Allah’ın izniyle kıracağız. Hepimiz aynı Türkiye gemisindeyiz. Salgın sebebiyle yaşadığımız sıkıntıları, daha sonraki kazançlarımızın kefareti olarak kabul ederek sabredeceğiz.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın