Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Cumhurbaşkanı Erdoğan; CHP’li belediyeler de sular akmıyor

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Cumhurbaşkanı Erdoğan; CHP’li belediyeler de sular akmıyor
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, muhalefeti halkı kutuplaştırmakla suçlayarak CHP’li belediyelerin hizmetleri üzerinden eleştirdi. Erdoğan, ”Seçim öncesinde bol keseden dağıttıkları ne kadar vaat varsa altında ezildiler. Millete verdikleri sözlerin hiçbirini hayata geçiremediler. Artık illerde sular akmıyor sular” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti İl danışma toplantısında konuştu. Burada gündeme dair açıklamalarda bulunan Erdoğan, muhalefetin gündeminde ülkeyi kutuplaştırmanın olduğunu ileri sürerek, CHP’li belediyelere yüklendi: Seçim öncesinde bol keseden dağıttıkları ne kadar vaat varsa altında ezildiler. Millete verdikleri sözlerin hiçbirini hayata geçiremediler. Artık illerde sular akmıyor sular. En temel belediye hizmetlerini dahi yerine getirmeyen bir beceriksizlikle muhatabız.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

‘GÖRÜYORSUNUZ YAN GELİP YATMAK YOK’

Dün Ahi Evran’ın ve Neşet Ertaş’ın şehri Kırşehir’deydik. Geçen hafta Kahramanmaraş’ta edelerle bir aradaydık. Önceki hafta Rize’de Karadenizli uşaklarla bir araya geldik. İnsanımız ile hasret gideriyoruz. Yapımı tamamlanan eserlerin toplu açılış heyecanını vatandaşlarımız ile birlikte yaşıyoruz. Bu ayın başından itibaren farklı birçok eser ve hizmetin açılışını yaptık. 10 bloktan oluşan yeni Yargıtay binamızı adli yıl açılışında hizmete açtık. Yangın ve sel felaketleri ile mücadele ederken, AKINCI’nın teslimatını gerçekleştirdik. Pakistan Cumhurbaşkanı ile birlikte MİLGEM gemisini denize indirme törenine iştirak ettim. Ankara’da 26 fabrikamızı ekonomimize kazandırmanın gururunu yaşadık. Görüyorsunuz yan gelip yatmak yok.

‘MUHALEFETİN GÜNDEMİNDE HALKI KUTUPLAŞTIRMAK VAR’

Bu arada gençlerimiz ile bir araya gelerek, onların coşkusuna, dinamizmine ortak olduk. Sıcak demedik, yağmur demedik, uzak demedik, milletimiz ile kucaklaşmak için tüm şartları zorladık. Sıkıntılarla karşılaşsak da ya bir yol bularak ya da yol açarak bir çözüm bulduk. Muhalefet toplumun belli kesimlerine hapsolmuşken, biz toplumun her kesimine ulaşıyoruz. Muhalefet sen ben kavgasını sürdürürken, biz milletimize hizmet için koşturuyoruz. Onların gündeminde yalan terörü, yasak, ötekileştirme, sessiz çoğunluğun sesini kısmak var. Onların gündeminde ülkeyi germek, kaosa sürüklemek, nefret siyaseti ile ülkemizi kutuplaştırmak var. Elinde çekiçten başka bir şey olmayan her sorunu çivi olarak görürmüş.

‘ARTIK İLLERDE SULAR AKMIYOR SULAR’

Son günlerde yaşananlar muhalefetin Türkiye’nin bekası, esenliği, refahı gibi bir derdi olmadığını göstermiştir. Muhalefetin nasıl bir Türkiye hayali kurduğunu hepimiz kurduk, bunların bırakın ülkeyi belediyelerini dahi yönetme becerilerinin olmadığına şahit olduk. Seçim öncesinde bol keseden dağıttıkları ne kadar vaat varsa altında ezildiler. Millete verdikleri sözlerin hiçbirini hayata geçiremediler. Artık illerde sular akmıyor sular. En temel belediye hizmetlerini dahi yerine getirmeyen bir beceriksizlikle muhatabız.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın