Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

CHP Lideri Kılıçdaroğlu: İzin versinler yangınlara biz müdahale edelim

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 CHP Lideri Kılıçdaroğlu: İzin versinler yangınlara biz müdahale edelim
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin birçok yerinde devam eden ve söndürülemeyen yangınlara ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Bu uçakları belediyelerimizin kiralamasına ve pilotlar ile teknisyenleri istihdam etmesine izin versinler, yangınlara derhal biz müdahale edelim” ifadelerini kullandı.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin birçok yerini saran ve kontrol altına almakta güçlük çekilen yangınlara ilişkin THK’ya ulaşamadıklarını belirtti. Kılıçdaroğlu, Twitter’dan yaptığı paylaşımda; “Erdoğan ortalıkta yok ve hiçbir bürokrat onun izni olmadan onay verebilecek durumda değil. Aradım kayyumu, ulaşamadım” ifadelerini kullandı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

“Uçakları belediyelerimizin kiralamasına ve pilotlar ile teknisyenleri istihdam etmesine izin versinler, yangınlara derhal biz müdahale edelim” diyen Kılıçdaroğlu’nun paylaşımı şöyle;

“Erdoğan ortalıkta yok ve hiçbir bürokrat onun izni olmadan onay verebilecek durumda değil. Aradım kayyumu, ulaşamadım.

Türk Hava Kurumu kayyum elinde yok oldu. Uçaklar yatıyor, pilotlar işinden oldu. Yeni bir iş modeli önerdim; bu uçakları belediyelerimizin kiralamasına ve pilotlar ile teknisyenleri istihdam etmesine izin versinler, yangınlara derhal biz müdahale edelim”

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın