Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

AKParti içinde, Erdoğan’la görüşmek isteyip de görüşemeyen 12 kişi kim?

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 AKParti içinde,  Erdoğan’la görüşmek isteyip de görüşemeyen  12 kişi kim?
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, FOX TV’de katıldığı programda, “AKP içinde Süleyman Soylu’dan rahatsız olan aralarında Selami Altınok’un da bulunduğu 12 kişi Tayyip Erdoğan ile görüşmek istiyor ama görüşemiyorlar.” ifadelerini kullandı.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, FOX TV’de katıldığı programda AKP içinde Süleyman Soylu krizi yaşandığını dile getirdi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Özel, ”Süleyman Soylu’nun rahatsız ettiği AKP’li isimler vardı. Mesela 17 25 Aralık’ta Aksaray Valiliği’nden İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne gönderilen Selami Altınok ya da İstanbul İl Emniyet müdürüyken Süleyman Soylu’nun çatıştığı şimdi Emniyet Genel Müdür Yardımcısı olan Mustafa Çalışkan. Bu isimlerle ilgili Süleyman Soylu kendisini aklamak ve bu isimleri karalamak içi Anadolu Ajansı’na bir belge yolladı. Çakarlar da ve korumalarda FETÖ üyesi diye bu iki isim vardı ” ifadelerini kullandı. 

“RAHATSIZLIK BÜYÜK EFENDİM”

Taksim camii açılışında Erdoğan ile Selami Altınok’un konuştuğunu söyleyen Özel, ” ‘Rahatsızlık büyük efendim’ demiş, Erdoğan’da Bülent Turan’a yönlendirmiş. o da oturmuş konuşmuş. Yani Selami Altınok 11 arkadaşın derdini gidip Cumhurbaşkanına dökecek ama dökemiyor, Bülent Turan’a a söyle diyor. Mecliste de bu konuşuluyor zaten. Ama 5’li çetedeysen sabah kahvaltısında şantiyeden Cumhurbaşkanını arayabiliyorsun.” dedi. 

Özel, sosyal medya hesabından da paylaşımda bulunarak, AKP içinde Süleyman Soylu’dan rahatsız olan aralarında Selami Altınok’un da bulunduğu 12 kişi Tayyip Erdoğan ile görüşmek istiyor ama görüşemiyorlar. Ancak beşli çetenin bir üyesiysen istediğin zaman Tayyip Erdoğan ile görüşebiliyorsun. Böyle bir Türkiye’ye savrulmuş durumdayız.” açıklamasını yaptı. 

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın