Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

AKParti Genel Başkanı Erdoğan: Onlara rağmen Kanal İstanbul’u inadına yapacağız

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 AKParti Genel Başkanı Erdoğan: Onlara rağmen Kanal İstanbul’u inadına yapacağız
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

AKPARTİ Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, AKP İstanbul 7. Olağan İl Kongresi’nde konuştu. Tartışmalı Kanal İstanbul konusunda değerlendirme yapan Erdoğan, “Onlara rağmen Kanal İstanbul’u yapacağız” dedi.

 “Onlara rağmen Kanal İstanbul’u yapacağız, inadına yapacağız ve Kanal İstanbul ile İstanbul nasıl güzelleşecek, bunu da görecekler.”

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

“Bu şehri (İstanbul) yeniden çöp dağlarına, kokuya, yokluğa, ihmale maruz bırakanlarla tüm İstanbul önünde sandıkta hesaplaşacağız 2023’te”

“Kanal İstanbul projemizin etüt kapsamında yer alan tüm teknik çalışmalar tamamlandı. Diğer adımları için gerekli çalışmaları da başlatıyoruz. Onlara rağmen Kanal İstanbul’u yapacağız. İnadına yapacağız ve Kanal İstanbul ile İstanbul nasıl güzelleşecek, İstanbul bir başka şehir olacak bunu da görecekler. Alıştıracağız, buna da alışacaklar.”

“İstanbul’u karanlık ve sapkın ajandalarına aparat yapmaya kalkanları, bu uğurda gerekiyorsa şeytanla bile iş birliğine girenleri, sandıkta muhakkak ifşa edeceğiz. Bunlar teröristlerle birlikte değil mi? Bunlar şeytanla iş birliği içinde değil mi? Ama ne oldu? Biz bunlara Cudi’yi, Gabar’ı, Tendürek’i, Bestler Deresi’ni mezar yaptık.”

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın