Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

AKParti Genel Başkanı Erdoğan ‘128 milyar dolar nereye mi harcandı?

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 AKParti Genel Başkanı  Erdoğan ‘128 milyar dolar nereye mi harcandı?
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun Merkez Bankası’nın döviz rezervi hakkındaki “128 milyar doları ne yaptın, kime verdin?” sorusuna yanıt verdi: Salgın bahanesiyle yeni bir finansal dalgalanma oluşturmak isteyenlere, elimizdeki tüm araçları kullanarak fırsat vermedik. Kılıçdaroğlu’nun sürekli sorduğu dövizlerin önemli bir bölümü işte bu mücadelede kullanılmıştır.

Geçen hafta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’yla girdiği ‘Gara operasyonu’ polemiği sonrası karşılıklı davalık olan Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında konuşuyor:

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

– Bundan üç yıl önce 15 Temmuz gecesi meydanlarda kurduğumuz Cumhur İttifakı’nı hukuki zemine kavuşturma adımımızı atmıştık. Bu ittifakın ülkemizin birliği, bütünlüğü ve devletimizin bekası en onurlu en hasbi ittifakı olduğunu görüyoruz. Tarihi mücadelemizde Cumhur İttifakı’nın çok büyük katkısı vardır. Yine nice saldırıyı da Cumhur İttifakı’nın güçlü zemininde karşılayıp boşa çıkardık.

ŞEHİRLERDEKİ MANZARA BUNU ANLATIYOR

– Taciz, tecavüz, hırsızlık vukuatlarıyla bile yüzleşemeyecek kadar kibir bataklığına bulaşmıştır. CHP kayıp bir partidir. Bu sadece siyasetin değil, ülkenin kaybıdır. Hiç uzağa gitmeye gerek yok. Sadece yağan karın ardından CHP’li belediyelerin yönetimindeki şehirlerdeki manzara bunu anlatıyor.

128 MİLYAR DOLAR NEREYE HARCANDI?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Merkez Bankası’nın döviz rezervi hakkındaki “128 milyar doları ne yaptın, kime verdin?” sorusuna da yanıt verdi:

– Bir süredir maruz kaldığımız ekonomik tuzaklarla mücadele ederken, salgın bahanesiyle yeni bir finansal dalgalanma oluşturmak isteyenlere, elimizdeki tüm araçları kullanarak fırsat vermedik.

– Kılıçdaroğlu’nun sürekli sorduğu dövizlerin önemli bir bölümü işte bu mücadelede kullanılmıştır. Bu sayede, kuru ve faizi çok yükseklere taşıyarak toplumsal kargaşa peşinde olanların oyunlarını da bozduk.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın