Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

TELEVİZYONLARDA DİZİLER HAYAL DÜNYASINDA. YAŞIYORLAR

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 TELEVİZYONLARDA DİZİLER HAYAL DÜNYASINDA. YAŞIYORLAR
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Yeni Yayın Dönemine bakıyoruz. TV Dizilerine bakıyoruz Hep zenginlerin hayatı anlatılıyor. Öyle ki genç çocuklar birden bire Patron- Genel Müdür ve CEO olmuşlar. Güzel Kızlar var. İlişkileri bir garip. Holdinglerde, Lüks Restoranlarda Villalarda geçen maceralar.

Bir tane sosyal projeye yardım yok. Kitap okuyan yok. Oğlan 30 yaşında değil ama CEO bu oğlan gerçek hayatta bir holding de bırakın CEO olmayı memur olarak zor girer.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Gençleri tebrik ediyorum hepsi düzgün çocuklar, Patronlar ve Müdürler hiç şirkette çalışan kızlara sarkmıyorlar, asılmıyorlar. Ne kadar düzgün çocuklar. (Gerçek hayatta böyle bir şey yok. Özellikle TV ler deki ilişkilere bakın yeter) Kısacası bu diziler başka bir dünyayı anlatıyorlar.

Delikanlı-Kız ile aynı gece aynı evde hatta yatakta yatıyorlar ama tık yok. O yüzden bu kopya diziler bir süre sonra tıkanıyorlar…

MAFYA DİZİLERİNE GELİNCE: Bunların hiçbiri mafyayı anlatmıyor. Çeteleri anlatıyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisi biraz anlatıyor ama onlarda da çok ciddi yanlışlar var.

Dizi Yapımcılara tavsiyem piyasada çok ciddi yazarların kitapları var. Biraz telif verip satın alın hem yazar hemde yayınevleri para kazansın. Millet de daha kaliteli diziler izlesin. Yurt dışında da daha kolay satarsınız….

Ali BEKTAN

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın