Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Türkiye’de bardak yoktu’ diyen AKPARTİ’li Mahir Ünal’a Behzat Uygur:…

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Türkiye’de bardak yoktu’ diyen AKPARTİ’li Mahir Ünal’a Behzat Uygur:…
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Çiftçinin iPhone telefon kullanmasını eleştirmesiyle gündemden düşmeyen AKP’li Mahir Ünal, aynı programda Türkiye’de bir dönem bardak olmadığı söyledi. Ünal’a yanıt tiyatro oyuncusu Behzat Uygur’dan geldi. 

“BARDAK YOKTU”

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Ünal aynı programda “Ben hep şu örneği veriyorum: Diyorum ki elimizde bir bardak var. Biz 18 yılda bu bardağın yüzde 70’ini doldurduk. Ama yüzde 30’u boş. Şimdi bu bardağın yüzde 30’luk boşluğunu da konuşalım, yüzde 70’lik doluluğunu da konuşalım. Çünkü bir dönem bu ülkede bardak yoktu.

Yani bırakın bardağın içindeki suyu, bardak yoktu. Ama şu anda bu bardağı yüzde 70 oranında doldurmuşuz. Yüzde 30’luk boşluk var mı var? Peki biz bu yüzde 30’luk boşluğu da Allah’ın izniyle doldurur muyuz, doldururuz.” ifadelerini kullandı.   

BEHZAT UYGUR’DAN OLAY GÖNDERME 

Ünlü tiyatro oyuncusu Nejat Uygur’un oğlu Behzat Uygur, geçmişte kardeşi Süheyl Uygur ile yaptıkları Şahane Pazar programından bir görüntü paylaşarak “Madem yoktu. Bu bardak oyununu nasıl yapıyorduk” ifadelerini kullandı. Uygur’un bu paylaşımı sosyal medyada kısa sürede yayıldı ve beğeni rekoru kırdı.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın