Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Mustafa DOLU: Nice Yıllara… gundeminiz.com

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Mustafa DOLU: Nice Yıllara…  gundeminiz.com
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Bu, bağımsız internet haber sitesi kurulduğun 9 yıldan bugüne kadar milyonlarca okurumuza ulaştı. Elimizden geldiğince siz okurlarımızı hemen her konuda ve imkanlarımız dahilinde bilgilendirmeye çalıştık.

Bu süre içerisinde doğrunun, haklının yanında, haksızın karşısında olduk. Kimseye eğilmedik, bükülmedik. Cumhuriyetin, Atatürk ilke ve İnkılaplarının doğrultusunda hakkın, hukukun yanında, ülkemizin bütünlüğü halkımızın bir arada ve kardeşçe olmaları yönünde, öteki, beriki demeden, kimsenin kimliğine, kökenine adına, dinine ve mezhebine, rengine bakmadan dostça kardeşçe herkesi kucaklamaya ve bir bütün olmaya taraf olduk ve bu uğurda devam edeceğiz.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Ülkemizin bulunduğu konumu ve stratejik durumunu biliyoruz. Emperyalist güçlerin düşüncelerini açıkça belli etmemekle birlikte ülkemiz için neler düşünebileceklerinin de farkındayız. Bu uğurda birlik beraberliğimiz ve çağdaş bir ülke olup daha da ilerilere gitmenin uğrunda neler yapılması gerekiyorsa elimizden ne gelirse de hazır olduğumuz bilinmelidir. Bu imkanlarımız dahilinde yolumuza devam etme kararlılığımız sürecektir.

Yaşananları Genel Yayın Yönetmenimiz Celil Cengiz Çolak açıklamış. Gelecekte de eleştirenler olacak, hatta yazdıklarımızdan hoşlanmayacaklar elbette olacaktır ama, bizler kimseye hakaret etmeden, aşağılamadan ve kötülemeden doğruları yazarak devam etmek düşüncesindeyiz.

Bu uğurda siz sayın okurlarımız ve takipçilerimizin de desteği ile bu yolculuğu sürdürmeye niyetli ve azimliyiz.

Bu vesileyle 1 Mayıs İşçi Emekçi ve Dayanışma Bayramınızı kutlar hepinize Gündeminiz ailesi olarak sevgi ve selamlarımızla saygılar sunarız.

 Mustafa DOLU

Halkın Avukatı.

Başyazar

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın