Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

CHP’li Belediyeler de, muhalefet meclis…

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 CHP’li Belediyeler de, muhalefet meclis…
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Bir okuyucum, AKParti’li belediyeler hakkında haber ve köşenize yazıyorsunuz. CHP’li  Belediyeler süt çıkmış ak kaşık mı?    Şayet her hangi bir CHP’li, MHP’li, İYİ Parti’li hangi belediye olursa olsun belgeye, bilgiye dayalı bir iddia  varsa bana gönderin yazmazsam, yayınlamazsam  o takdirde istediğiniz ithamlarda bulunmak okuyucu olarak en büyük hakkınız.

AKParti’li bir kardeşimizle konuşuyoruz.  Abi, sen ne istiyorsun  bu senin AKParti’ye olan kinin nedir diye bana sormaz mı?

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Sevgili kardeşim,  yasalarla kurulmuş 18 yıldır vatandaşın büyük çoğunluğunun oyları ile iktidar olmuş bir siyasi partiden ne isteyebilirim  ve kinim ne olur ki?

Her siyasi  iktidar eleştirilir.  Önemli olan, iktidarların yapılan eleştirilerden kendisine ders çıkarmaktır. Eleştiri bir anlamda çözüm üretmektir. Siyasi liderlerin görmediklerini görmek ve uyarmaktır.  Siyasi liderin  çevresinde  “Kral Çıplak”  diyen birileri olmazsa hata yapmaları çok fazladır.

CHP’li  Belediyeler’de hiç mi yolsuzluk olmuyor?

Peki, CHP’li belediyeler de AKParti ve MH’li  Meclis üyeleri yok mu? O bahsettiğin belediyelerde yolsuzluk, hırsızlık varsa neden  bilgi ve belgelerini bir basın toplantısı ile kamu oyuna duyurmuyor?

Efendim, şu CHP’li belediyeler de çok büyük yolsuzluk varmış.

Belgen  var mı?

Onu da sen bulacaksın?

AKParti’li Meclis Üyelerinin bulamadığı belgeleri ben mi bulacağım.

Şayet,  o bahsettiğin belediyede yolsuzluk olduğuna eminsen,    ıslak imzalı, iddianı  yazılı olarak verebilir misin?

Nasıl verebilirim ki, mahallede öyle konuşuyorlar.

Senin iddian dedikodudan başka bir şey değil kardeşim.

Ayrıca,  muhalefetteki belediyeler iktidarlar tarafından yılda bir değil, hemen, hemen her ay, içişleri Bakanlığı müfettişleri tarafından denetlenir. Devletin ilgili kurumları muhalefet belediyelerinde yolsuzluk bulamıyor sizin mahalleliler mi buluyor?

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın