Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Tarikat lideri, Şanlıurfa Eyyübiye Belediyesi’ni denetledi

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Tarikat lideri, Şanlıurfa Eyyübiye Belediyesi’ni denetledi
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Şanlıurfa- Eyyübiye’nin AKP’li Belediye Başkanı Mehmet Kuş, ilçede açılacak olan yarı olimpik yüzme havuzunun temelini Haznevi tarikatının lideri şeyh ile denetleyince tartışma çıktı…

Şanlıurfa- Eyyübiye’nin AKP’li Belediye Başkanı Mehmet Kuş, ilçede açılacak olan yarı olimpik yüzme havuzunun temelini Haznevi tarikatının lideri şeyh Abdulselam El Haznevi ile denetleyince tartışma çıktı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

AKP’li Kuş denetlemeyle ilgili fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı. Kuş, “Yarı Olimpik Yüzme Havuzumuzun temelini atıyor, ilk kazmayı vuruyoruz. Bölgenin kanaat önderlerinden Şeyh Abdulselam El Haznevi ile birlikte alanda incelemelerde bulunduk. Yarı Olimpik Yüzme Havuzumuz şimdiden hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.  

Bunun üzerine CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, AKP’li Kuş’a tepki gösterdi. Kuş’un tweetini alıntılayan Tanal, “Olimpik yüzme havuzlarının teknik özellikleri Dünya standartlarına göre belirlenen bu teknik özelliklere uygun bir havuz yapımı havuzun kalitesini ortaya çıkarır. Olimpik havuz inşasının mutlaka bu konuda bilgili kimseler tarafından yapılmasını tavsiye ediyorum. Şeyh Hazretleri, milli yüzücü mü ki, olimpik yüzme havuzu inşaatında incelemelerde bulunuyor?” diye yazdı.

odatv

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın