Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

İsmail ER: Merhum Erol Türegün sayesinde adam olanlar adamlıklarını unuttular

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 İsmail ER: Merhum Erol Türegün sayesinde adam olanlar adamlıklarını unuttular
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Merhum Erol Türegün sayesinde adam olanlar adamlıklarını unuttular. Çünki, Erol ağabey PR vs şirketleri sayfalara sokmuyordu!. Namus abidesiydi. Erol Türegün ağabey gibi Hürriyet’i Hürriyet yapan emekçiler geldi geçti. Rahmetli, Korkut Göze, Fikret Demir, Atılay Kayaoğlu, İlyas Namoğlu, İlhan Söyler, Mehmet Divarcı, Ergun Kaftancı, Esat Ayık, isimleri saymakla bitmez. Mekanları cennet olsun. Mobbinge maruz kalarak ayrılan Nezih Alkış, Esat Yılmaer, Yücel Telören, Atılay Kayaoğlu, Faik Gürses, Bülent Tuncay, Bülent Boğ, Sıddık Turgut, Sadi Kemal Yaşar ve bir çok önemli isim maalesef Hürriyet sayesinde iş siyaset dünyasında zirveye çıkmalarına neden oldukları patronlar Aydın Doğan, evlatları ve onların işbirlikçi X Genel Yayın Yönetmenleri tarafından bir çırpıda unutuldular. Hürriyet demek vefa demekti. Ama herşeyi PR vs para görmeye başladılar. Milyonlarca satan Hürriyet’i yaratanları bir çırpıda unuttular. Çetin Emeç’ten sonra Hürriyet’i bir aile olarak düşünen Genel Yayın Yönetmeni gelmedi. Tavşan şifresi ile her alana zıpladılar. Kimi zaman iş, kişi zaman magazin, kimi zaman ise spor dünyasına çöktüler!

Önüme Figen Türegün’in sitem dolu yazısı geldi!.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Üzüldüm, ağladım, ne oldu da Hürriyet, vicdansızların kalpsizlerin eline geçti!

NUR İÇİNDE YAT EROL ABİ

HAKLI BİR SİTEM YA DA FERYAT

“Şimdi yazacaklarım için babamın sesini duyar gibiyim. Kızım yazma. Ama babam benim herşeyimdi ve onu hep hastanede üzgün gördüm. Çoğu arkadaşına kırgın gitti. Ben de asla affetmiyorum ve affetmeyeceğim.

Doğan Grubuna 50 yılını veren babam seninle gurur duyuyorum. DOĞAN Ailesi size bunca yıl hizmet eden babamın son yolculuğunda keşke biriniz yanımızda olsaydınız. Hadi olmadınız bari bir başsağlığı dileseydiniz. Sizi affetmiyorum.

Ve Fikret Ercan. Yıllarca babamla dirsek dirseğe çalışan abimiz dediğimizdin. Babamı ne aradın ne sordun. Sonra instagramda babamın vefatını duyduğunu birgün sonra hastaneye ziyarete geleceğini anlattın. 8 ay nerdeydin. Bir başsağlığı dilemedin. Seni de affetmiyorum. Babam da kırgın gitti sana haberin olsun.

Ve Ertuğrul Özkök. Babamın koluna girip bana bu mesleği öğret bana abi diyen zat. Bunu nerden mi biliyorum. Babam anlatırdı. Mesleği öğrendin evet. Ama keşke babamdan insanlığı da öğrenseydin. Hadi hastaneye gelmedin. Hadi cenazeye de gelmedin. Bir telefonda mı edemedin. Seni de affetmiyorum.

İnsanlar yaşarken el üstünde tutulmalı. Ölünce değil. 8 ay hastane süreci. Babamla iki kız evlat mücadele ettik. Şükürler olsun bebek gibi baktık. Hayır duasını aldık. Ama gözlerinde o aramayan ve gelmeyen arkadaşları için hep üzüldüğünü gördük ve bildik.

İçimde tutamazdım babacım. Özür dilerim senden. İki ay tuttum yeter. Beni affet. Annemle ışıklarda uyuyun. Sizi çok seviyorum. Erol Türegün

Bu arada babamı ve personeli olan beni hiç tanımayan TURKUVAZ grubu cenazeye geldi. Çelenk gönderdi. ÖNCE İNSANLIK demişler yani. Şu an onlarla çalışmaktan gurur duyuyorum.”

Cennet mekan müdürümüz

Erol Türegün’ün kızı Figen Türegün

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın