Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

İktidara yakın Akit gazetesi, fahiş zamları muhalefete bağladı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 İktidara yakın Akit gazetesi, fahiş zamları muhalefete bağladı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Bugün ‘Şer ittifakından zam kumpası’ manşetiyle çıkan Yeni Akit gazetesi, sosyal medyada gündem oldu.

  •  
  •  
  •  

Yeni Akit gazetesi, bugün “Şer ittifakından zam kumpası” manşetiyle çıktı. Söz konusu haberde, dar ve orta gelirli kesimin finansal olarak dar boğaza düşürülmek istendiği ve iktidarla arasının açılmasının hedeflendiği iddia edildi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

‘HÜKÜMETİ GÜÇSÜZLEŞTİRME DERDİNDELER’

Yeni Akit gazetesi, 19 Eylül 2021 tarihli nüshasında, “Şer ittifakından zam kumpası” başlıklı manşetinde, büyüme oranlarını itibarsızlaştırmak isteyen bir elin piyasa ayarlarıyla oynadığını öne sürdü.

Gıda ürünleri fiyatları ve kiralardaki artışları iç ve dış güçlere dayandıran Yeni Akit gazetesi, suni fiyat artışlarıyla ekonomik kriz havası oluşturulmak istendiğini iddia etti.

Haberde, Milli Beka Hareketi Genel Başkanı Murat Şahin’in “Son dönemlerdeki fahiş fiyatlar bir nevi sofra kumpasıdır. Görünen o ki, vesayet girişimlerinde ve karalama kampanyalarında başarılı olamayan birileri, şimdi de temel gıda ve kiralar üzerinden operasyon çekip vatandaşı mağdur etmenin ve hükümeti güçsüzleştirmenin derdindeler. Bu yıpratma girişimlerine karşı, denetimler artırılmalıdır” görüşlerine yer verdi.

İşte o manşet…

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın