Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Esnaf ağlıyor, herkes mağdur, her geçen daha artıyor. Tek adam…

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Esnaf ağlıyor, herkes mağdur, her geçen daha artıyor. Tek adam…
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ve CHP PM üyesi Eren Erdem, İzmir’de hal esnafını ziyaret etti.

Bir esnaf, “Ortalık hiç iyi değil. Duyulan, konuşulan gibi değil, sıkıntımız çok büyük” diye derdini anlatırken, Eren Erdem, “AKP’nin tek adam rejimi nedeniyle yaşanan buhran, adeta herkesi kuşatıyor. Esnafın durumu her geçen gün daha ağırlaşıyor. Durum gerçekten çok kötü” dedi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Ekonomik krizin giderek etkisini hissettirdiği Türkiye’de bir feryat da İzmir hal esnafından geldi.

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ve CHP PM üyesi Eren Erdem’in sabah erken saatlerde ziyaret ettiği hal esnafı sıkıntılarını anlattı. Bir esnaf, “Ortalık hiç iyi değil. Duyulan, konuşulan gibi değil. Sıkıntı çok büyük. Herkes ağlıyor, herkes mağdur” diye konuşurken, birçok yurttaş da hükümetten kalıcı çözüm istedi.

Esnaf ziyaretiyle ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan CHP’li Eren Erdem, “Sabah 07:00’de esnafımız tezgahı kapatmadan 3 saat önce ziyaret edip uzun uzun dinledik. Durum gerçekten çok kötü. Ama düzelteceğiz. Esnafın durumu her geçen gün daha ağırlaşıyor.

AKP’nin tek adam rejimi nedeniyle yaşanan buhran, adeta herkesi kuşatıyor. Biz, sokak sokak; dükkan dükkan milletimizle beraberiz. Herkesin farklı bir şikayeti var. Toplamda sorun; “AKP’nin yönetemiyor oluşu.” Buhran ve ‘başının çaresine bak’ şeklinde esnafa yaklaşmak” ifadelerini kullandı.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın