Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

CHP’li Başarır: İktidar fezlekelerle gündemi değiştirmeye çalışıyor.

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 CHP’li Başarır: İktidar fezlekelerle gündemi değiştirmeye çalışıyor.
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Hakkında hazırlanan fezleke TBMM Başkanlığı’na gönderilen CHP’li Ali Mahir Başarır: İktidar fezlekelerle gündemi değiştirmeye çalışıyor. Gerçekleri konuşmaya cesaretleri ve yüzleri yok.

Hakkında fezleke düzenlenen CHP Mersin Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Ali Mahir Başarır, “Fezlekelerle ilgili hiçbir sıkıntım yok. Bizim alnımız açık. Gereğini yapsınlar. İşte Meclis. Güzel ülkemin gündemi bu değil” dedi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

AK Parti kongrelerine de değinen Başarır, “Gündem yoksulluk, yolsuzluk, adaletsizlik, pandemi, esnaf dükkân açamazken AKP’nin lebalep kongreleri” ifadelerini kullandı.

Başarır, TBMM Başkanlığı’na gönderilen fezlekelere ilişkin “Gündem işçimizin, emeklimizin, memurumuzun, köylümüzün, halkın hali, gündem sefalet. Biz gerçek gündemi konuşmaya devam edeceğiz. İktidar fezlekelerle gündemi değiştirmeye çalışıyor. Gerçekleri konuşmaya cesaretleri ve yüzleri yok. Sahip oldukları sorumlulukların üstesinden gelemeyip her kesimden insanlara iftira atarak ülke yönetilmez. Haydi buyursunlar. Benim dokunulmazlığımla ilgili Türkiye’de bir gündem yok, olmasın da. Kaldırsınlar. Biz halkın gündemiyle ilgilenmeye devam edeceğiz. Lütfen gündemi meşgul etmeyin” diye konuştu. 

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın