Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı YAVAŞ: Ülkücü diye belediyede çalıştırmayalım mı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı YAVAŞ:  Ülkücü diye belediyede çalıştırmayalım mı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Mansur Yavaş: “Belediyede çok sayıda ülkücü var. Ülkücü diye kimseyi çalıştırmayalım mı?”

MHP lideri Devlet Bahçeli’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a sarf ettiği sözler sonrasında Yavaş bir açıklama yaptı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Sözcü gazetesinden Saygı Öztürk’e konuşan Mansur Yavaş, gelişmelerle ilgili şunları söyledi:

“Yanlış yorumlanmaması için vakfın toplantısına katılmadığım gibi çiçek de göndermedim. Vakıf Genel Sekreterinin Belediyede görevli olması nedeniyle ilişkilendirilmiş olabilirim. Gençlik Parkı içinde bulunan salonumuzu istemişlerdi, uygun bulmamıştım. Yaşananlarla uzaktan yakından ilgimiz yok. Başka siyasi partilerin iç işlerine karışmam. Vakfın Genel Sekreteri bizde çalışıyor diye ilişkilendirme oluyorsa, belediyede çok sayıda ülkücü var. Ülkücü diye kimseyi çalıştırmayalım mı?”

NE OLMUŞTU

Bahçeli, Ankara’da, CHP’li Belediyeye ait olan Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde düzenlenen ve Ülkü Ocakları üyeleri tarafından yapıldığı iddia edilen saldırıyla gündeme gelen Alparslan Türkeş’i anma toplantısına ilişkin soru karşısında, Mansur Yavaş’ı tehdit edercesine sözler sarf etmişti.

Bahçeli, “Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Bey’in elinin altında geliştiği kanaati hakim. Bundan sonra Mansur Bey dikkat etsin. Arkasında bir ülkücü nefes var” yanıtını vermişti.

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman ise, “Bilinmesi gereken bir önemli husus, Sayın Genel Başkanımızın, Ülkücü kimliğinin gereği olarak kimseyi tehdit etmeyeceğidir” demişti.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın