İslamiyet’i bozmak isteyen Yahudilerin başlattığı sahte ve yalan hadis üretimi 1500 yıla yakın devam ediyor. Bugünde var.

Peygamberimiz Miraç’a çıkarak Yaradan ile görüştü. Mekke den Kudüs’e ve oradan da Burak ile yolculuğa çıktı. Allah ile görüştü. İşte bu noktada devreye Yalanlar girer.

Peygamberimiz Allah ile görüşmüş , Allah da ümmetine 50 Vakit Namazı emretmiş. Dönüşte karşısına HZ Musa çıkmış o’da sormuş: Allah Ümmetine ne emretti demiş. Peygamberimizde 50 vakit namaz demiş. HZ Musa dön diyerek senin ümmetin bu kadar namazı kılamaz. Allahtan azaltmasını iste demiş. Peygamberimiz dönmüş Allah’la görüşmüş, ve azaltmasını istemiş. Bu durum bir kaç defa tekrarlanmış ve sonunda 5 vakit namazda karar kılınmış.

SORU: NEDEN HZ ADEM HZ İBRAHİM VEYA HZ İSA DEĞİL DE MUSA ÇIKAR.

PEKİ 50 VAKİT NAMAZI 24 SAATTE BÖLÜN HER 25-30 DAKİKADA BİR NAMAZ KILMANIZ GEREKİYOR. BÖYLE BİR ŞEY OLABİLİR Mİ? O ZAMAN NE HAYAT NE YAŞAM NEDE BİR ŞEY OLUR.

İMAM HATİP MEZUNU İLAHİYATÇI HASAN LAÇİN İLE YAPILAN TV PROGRAMI…

NOT. NAMAZ HZ ADEM DEN BERİ KILINIYORDU. BÜTÜN PEYGAMBERLERDE KILDI. ÜMMETLERİ DE KILIYORDU. HATTA YAHUDİLİKTE BİLE NAMAZ VARDI AMA HAHAMLAR SAKLADI.

AYRICA ALLAH PEYGAMBERİMİZ İLE GÖRÜŞTÜ..BUNU SAPTIRMAK İSTEYENLER VAR. MİRAÇ RÜYADA OLDU GİBİ…İNANMAYIN..

By Haber Editörü

Gündeminiz.Com Genel Haber Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.