gündeminiz
Image
Celil Cengiz Çolak

Fetullah Gülen öldürülmüş ise...

gündeminiz

1999 yılından bu tarafa ABD'de yaşayan, hain 15 Temmuz  Darbe girişiminin bir numaralısı olarak bilinen Fetullah Gülen,  Öldürülmüş...! Kim öldürdü? FBI tarafından çok sıkı korunan birisi nasıl öldürülenebilir?  Devlet bu konuda neden  resmi açıklama yapmaz?

 

15 Temmuz hain darbe girişimini, ABD ve Avrupa ülkeleri Gülen'in yaptığına dair inandırıcı kanıtların olmadığını iddia ederken Gülen, öldürülmekle susturuldu mu?

Hain darbe girişimini yaptığı iddia edilen Gülen’in  ardından iki yıl geçmesine rağmen, neden Türk yargısına teslim edilmedi?

 

İddiaya göre, öldürülen Gülen  ABD'de neden Yahudi mezarlığına defnedilsin?

Gülen'in cenazesi neden Türkiye'ye getirilmedi?

İleride bir gün  aradan iki yıl geçmesine rağmen bir türlü yakalanamayan, Adil Öksüz, Zekeriya ÖZ'ünde öldürüldüğü haberini duyarsak şaşırmayın.

Gerçeklerin çok kötü bir özelliği vardır, bir gün gerçekler ortaya çıkar.

Diğer bir soru ise, İlahiyatçı  Türk kamuoyunda önemli bir yeri olan Akşit Hoca'nın  Gülen'in öldürüldüğünü  iddia etmesine rağmen devlet yetkililerinden  ilgili resmi bir açıklama yapılmaması düşündürücü değil mi?

Prof titri, olan  Akşit Hoca,  böyle bir iddia da bulunduysa,  iddiasını belgelerle kanıtlamak zoruda değil midir?

 

Haber ise şöyle;

Bomba İddia! Fethullah Gülen Öldü...

 Açıklama: gündeminiz

İlahiyatçı Prof. Dr. Cevat Akşit, Fetullah Gülen'in öldüğünü iddia etti. Akşit, Gülen'in cenazesinin Yahudi mezarlığına gömüldüğünü öne sürdü. 

 

 İlahiyatçı Prof. Dr. Cevat Akşit, Fetullah Gülen ile ilgili şok bir iddiada bulundu. Akşit FETÖ lideri Fetullah Gülen'in öldüğünü, cesedinin ise Yahudi mezarlığına gömüldüğünü söyledi. Akşit, "Gizli şeyleri söyletiyorsun bana... FETO öldürüldü, sağ değil. Yaşamıyor şu anda Yahudi mezarlığında mezarı da... " dedi. 


"ÖLDÜĞÜ YER NEW JERSEY'DE" 
Super Haber'e konuşan Cevat Akşit, şu iddialarda bulundu: "Yoksa bizim polis onu getirecekti Türkiye'ye, şimdi onun öldüğünü biliyor bizim polislerimiz. Burada papaz var ya bir tane 'onu vermezseniz biz de bunu vermeyeceğiz' diyorlar. Öldürdüler onu, çoktan öldü. Öldüğü yeri de biliyorum ben; New Jersey'de...

 

Yahudi mezarlığında gömüldü. İstihbaratta adamın var mı, özel konuşabileceğin adam varsa sorabilirsin. Yok oldu gitti."


 AKŞİT FETÖ TARAFINDAN TEHDİT EDİLİYORDU
 Fetullah Gülen ile yaptığı mücadeleler ile tanınan bir isim olan Akşit geçtiğimiz günlerde, FETÖ tarafından öldürülmek istendiğini açıklamıştı. 


KANSER OLDUĞU İDDİA EDİLMİŞTİ Bir süre önce örgüte yakın kaynaklar tarafından Fetullah Gülen'in kanser olduğu yönünde iddialar ortaya atılmıştı.

 

 

 

0 Yorum