gündeminiz
Image
Celil Cengiz Çolak

Oktar’dan sonra Tutuklanma sırası, tarihi eser kaçaçıklığı yapan cemaatlere gelecek mi"

gündeminiz

Cemaatler , ekonomik anlamda devlet hazinesi ile yarışıyor. Yıllardır,  Adnan Oktar'ın ne yaptığı, hangi yollardan para kazandığı bilinmesine rağmen neden bunca yıl beklendi? Oktar'ın kalemini kıranlar diğer cemaatlerin  de  kalemini kıracak mı?

Polis emeklisi olduğunu  iddia eden bir vatandaş ile bir vesile ile sohbet etme imkanım oldu. Kendisini tanımam, havadan sudan konuşmaya başladı belli ki çok dertliydi. Bende oldum olası insanları dinlerim.

Neyse konumuza gelelim;

-Türkiye'de ünlü  cemaatler  tarihi eser kaçakçılığının yanı sıra, her türlü uyuşturucunun içindeler. Dinleri imanları para olmuş. Bana göre, hepsinin arkasında dış güçler var.

Beyefendi çok ciddi iddialarda da bulunuyorsunuz dedim

Hayır, iddiada bulunmuyorum benim bildiğimden devlet daha fazlasını biliyor. Ama her nedense dokunmuyor. Sorarım size,   arkasında devlet olmasa hangi güç Lahit (mezar) helikopterle yerinden alıp yurtdışındaki alıcılara gönderebilir?

Devletin veya ülkeyi yönetenlerin bilgisi dahilinde olduğunu mu iddia ediyorsunuz?

Ne yazık ki evet !

Kim bu ciddi iddialarda bulunduğunuz cemaatler?

24 Haziran Genel seçimlerin de, hangi cemaat gazetelere çarşaf AKparti’yi destekledikleri yönünde ilan verdiyse onlar. AKParti’nin seçimi kazanmasına en çok sevinen de onlar oldu. Çünkü, başka bir iktidar gelseydi düzenleri bozulacaktı.

 

Bunları bana neden anlatıyorsunuz. Ben sizin isminizi bile bilmiyorum.

Beyefendi içim yanıyor, kahroluyorum, ülke elden gidiyor. Benim yaşım olmuş 57 bundan sonra benden bir şey olmaz ama bu ülkeye, gençlere, çocuklara vefa borcum var onları düşünüyorum.

Bu kadar  çok şey biliyorsunuz, neden ihbar etmiyorsunuz?

Kimi kime ihbar edeceksiniz?  İhbar etmeye kalksam günlerce ifade vermek zorunda kalırım belki de tutuklanırım. 

Siz bu cemaatlere  neden bu kadar kafayı taktınız?

Ben onların içinde bulundum. Din adına ülkeye ihanet ediyorlar. Kinim ondandır.

Bir ABD'linin Türkiye'de 72 tarikat kurduklarını hatırladım.

 

0 Yorum