gündeminiz
Image
Celil Cengiz Çolak

AKP’ye oy verecekler, Allah-ü Teala, Tebligatı peygambere, ölümü Azrail’e verirken…

gündeminiz

Yeri göğü yaradan Allah-ü Teala, Allah-ü teala,  TEBLİGATI PEYGAMBER’e,  ÖLÜMÜ AZRAİL’e,  KIYAMETİ  İSRAFİL’e, DOĞAYI MİKAİL’e  verirken, siz oylarınzla yetkiyi  tek adam Erdoğan’a  verecek olmanız Allah’a şirk koşmak değil midir?

 

Türkiye’deki tarikat liderleri, İlahiyat profösörleri, akli selim düşünen, yalansız, riyasız, eee siz, beee siz,  birazcık Allah  korkusu olan,  elini vicdanına koyarak   Allah, peygamber aşkına açıklayabilir mi?

ABD’li CIA uzmanın Türkiye’de 72 tarikat kurduk diyen tarikat liderleri açıklama yapabilir mi?

Faiz, yolsuzluk, hırsızlık mubahtır diyen İlahiyat profları  cevap verebilir mi?

Siyasi liderlere, vekillere  oy verirken başarısına da, başarısızlığına da dinen ve insanen kefil olunduğunun fetvasını verebilirler mi?

Kuran-ı Kerim’in  ayetlerinin 9 yerinde  Allah-ü Teala, “ Benim huzuruma ne ile gelirseniz gelin, affederim ancak kul hakkı ile gelmeyin”

 Derken, 16 yıldır, yanındaki danışmanlarına, bakanlarına, başbakanına, danışmadan istişare etmeden karar veren tek adam, ülkenin 2  trilyon 94 milyar doların hesabını ben Allah’a veririm derken milyonlarca, garip, yoksul, açlık sınırı altında yaşayan 17 milyon insan,  işsizlikten, yoksulluktan kendisini yakanların  hakkı ne olacak?

İnan insanlar için oy vermek kefil olmaktır. Harama ortak olmak istiyorsanız…!

Peygamber efendimiz, Allah-ü Teala’nın elçisi Muhammed Mustafa Vedalaşırken, milletten helallik isterken…!

Eyy sözde Müslüman geçinenler, İslam dininde tek adamlık yoktur. Eşitlik, hak, hukuk, adalet vardır.  Hala daha tek adam diyor ve 24 Haziran’da oy’nu tek adama kullanacak olmanın  kararı senin…!

 

Haaşa  tek adam RTE peygamberimizden daha mı üstündür?

Siz saygıdeğer okuyucularımı bilgilendirmek Alla-ü  Teala katında görevimdir. Mahşer gününde Allah-ü Teala, ya kulum  insanları aydınlat diye imkan ve ilim kısmet ettim sen neden insanları aydınlatmadın diyeceği için sürekli yazıyorum,  Allah-ü Teala ömür verdiği sürece de kalemimi kıracağım kendimi satmadan yazmaya devam edeceğim.

….

AKP’li kardeşlerim,  Erdoğan’ın “Tek adam” rejimi olduğunu her nedense, okumuşu, cahili, Üniversite mezunu bile  kabul etmemesi…!

 

Osmanlı Padişah’larının, Vezir azam,  vezirler ve akil insanlarla istişare eder, öyle karar verirdi. Dinimiz de de “İstişare edin” demiyor mu?

Sayın Erdoğan çevresini,  şahsi çıkarlarını düşünen, peki efendim, siz bilirsiniz efendim, siz bir dâhisiniz, dünya liderisiniz diyenler  sarmış, olan Ülke ve Erdoğan’a olacaktır.

Geçmişte, bugün hain dediğiniz  Gülen,  “ılımlı Müslümanlık” dedi, başta Erdoğan olmak üzere, anlı şanlı tarikat liderleri ile birlikte alkışladınız, destek verdiniz. İslam dinin sıcağı, souğu, ılımlısı olmaz demediniz.?

Erdoğan, Kuran-ı Kerim güncellenmelidir dediğinde elleriniz kızarıncaya kadar alkışladınız veya sessiz kaldınız. Demediniz ki, İnsanlık aleminin son  kitabı, insanlara yol göstericisi Kuran-ı Kerim’in bir harfinin dahi değiştirilemeyeceğini söylemediniz.

Ondan sonra da dinden, imandan bahsederler…!

Oy vererek harama ortak olduklarını hatırlatmak benim görevim.

Anadolu’da şöyle bir deyim vardır “Bu kadar yetkiyi evliyaya verseniz azdırır”

 

Sayın Erdoğan’a verdiğiniz her oy, ülkenin ve Erdoğan’ın felaketine verdiğinizi bir kez daha hatırlatıyorum.

Ülkesini, milletini gerçekten seven, gerçek Müslüman’lara benden söylemesi

 

Mübarek Ramazan Bayramınız, tüm İslam alemine hayırlara vesile olmasını diler, siz saygı değer okuyucularımın bayramını en büyük içtenlik ve saygılarımla kutlarım.

0 Yorum