gündeminiz
Image
Celil Cengiz Çolak

Allah-ü teala, peygamberimiz aşkına, 16 yıldır tek başına ülkeyi yöneten Erdoğan değilmiydi"

gündeminiz

Balık hafızalı olmayanlar diyor ki;  16 yıldır verdiğin vaadleri yerine getir. Seçim bildirgesine vaad edecek,  millet kandıracak bir şey bulamayan Erdoğan, CHP’nin önergelerini seçim bildirgesine koymuş. Yeter artık, yalanlara, dolanlara, tersini yaptığın vaadlerden  “SIKILDIK” hemi de çoooook.

 

Sanki, 16 yıldır muhalefette olan AKP,  Ekonomi uzmanları Türkiye iflasa doğru gidiyor diye basbas bağırıyor,  Erdoğan, 24 Haziran’dan sonra yapacağız, edeceğiz, finans piyasalarındaki gelişmelerin ekonomimizle ilgisi yok diyebiliyor.

 Sormazlar mı hangi ülkeyle ilgisi vardır diye…!

Milleti, boş hayaller, uçuk vaatlerle aldatarak 16 yıl iktidarda kalan Erdoğan’ı ve ona oy verenleri tarih yazacak.  Gelecekte AKP’ye oy verenlerin çocukları, torunları ne de Allah-ü teala af edecek.

….

Üretim ait hiç bir vaadinin olmadığı seçim bildirgesinde, hala daha tüketime yönelik vaadler…!

….

Peki, AKP’ye oy verenler, 16 yıldır cek, cak,cuk,  yapacağız, yol, tünel, köprü muhabbetinden bıktık demeyecek mi?  Eee onu da yapsın artık…

 

AKP’nin seçim bildirgesi ise şöyle;

''Güçlü Türkiye, Güçlü Hükümet, Güçlü Meclis'' i

Yasa yapma, lehte ve alehte  önerge veremeyen, 16 yıldır olduğu gibi Meclis’e gelen yasaların içeriğini bilmeden, okumadan  “el kaldır” indir, Saray’ın  talimatlarını uygulayan  milletvekilleri ile mi güçlü meclis?

….

16 yıldır ülkeyi tek başına yönetiyorsun, astığın astık, kestiğin kestik olduğu halde ülke de, 2018’in ilk 5 ayında 9 vatandaş işsizlikten, yoksulluktan kendisini yakarken “Güçlü Türkiye” öyle mi?

….

Güç derken, kendi,  yandaşlarının sana sınırsız biat edenlerin gücüyse kimsenin diyeceği bir şey olamaz. 

 

Tarih tekerrürden  ibarettir. Osmanlı’yı Alman’lara satmak isteyen zihniyet hortladı, Türkiye’yi de devam denilmesi halinde İsrail veya  faiz baronlarına satarlarsa şaşırmayın!

----

 

Erdoğan, 3 Y ile mücadelemiz sürecek diyor !

Deniz Feneri, Akbil, 17-25 Aralık Yolsuzlukları, Man Adası belgeleri 3’y dahil değil demek ki?

….

Erdoğan, Erzurum’da, “Ne aldatan, ne de aldanan olduk”diyor !

Tabi, Terör örgütü PKK, FETÖ,  Barzani, Merkel, ABD, Ege’de 18 Türk adasını işgal eden Yunanistan,  HARİÇ her halde !

….

Balık hafızalı olmayanlar, kimin aldanan, kimin aldattığını çok iyi biliyor.

CHP Seçim bildirgesinde, Türkiye’nin üzerine çökmüş  ekonomik karabulutlarını, tarımda, sanayide çok çalışarak üreterek kaldıracağız diyor…

AKParti, tüketim, OHAL kalacak diyor…

….

Bir AKpartili ile sohbet ediyoruz. Senin AKparti ile alıp veremediğin nedir bu kinin? Bu kadar da düşmanlık olmaz ki  Yol, köprü, tünel yaptı demez mi?

Bende kendisine, “Hiçbir devlet adamına, siyasi iktidarlara benim değil  kendisini bilen, vatanını, milletini seven, Allah korkusu olan hiçbir kişi kin duymaz ve duymamalıdır. Her nedense,  AKP iktidarı dönemini eleştirenler, Vatan haini, PKK’lı, FETÖ’cü demeniz doğru mu? Türkiye’nin, ekonomik, sosyal geldiği durumu göremeyecek kadar zavallısınız. Siz, sürekli uyuşturucu mu kullanıyorsunuz ki ülke gerçeklerini  görmek için ayılamıyorsunuz dediğimde,

AKP’lilerde klasik savunma, CHP şöyle yaptı, böyle yaptı, dikili bir ağacı var mı? Sorgulamayan, araştırmayan AKP tabanı sanki hipnozite robot gibiler…

AKP’liler, beyinlerinin yüzde birini kullandığı cahiliye dönemini yaşıyor farkında değiller veya farkındalar.  Dinleri, imanları da para olmuş bir toplumdan, vatan, millet sevgisi Allah korkusu beklemek, koyundan kuzu yavrulamasını beklemeye gelmez mi?

.

16 yılda AKP’nin yok pahasına sattığı 49 kamu kuruluşu CHP döneminde yapılmadı mı?

Bilgi sahibi olmadan,  fikir sahibi gibi iftira atıyorsunuz, yalan söylüyorsunuz, iktidarın riyakarlıklarına oy veriyorsunuz ondan sonra da Müslüman’ım, diyorsunuz?  Sizler, şekilci Müslümanlarsınız, Müslümanlığın M’sini bilmiyorsunuz dediğimde ses yok.

 ….

AKP iktidarında Ege’de 18 Türk adasına teslim edildi, diyorum satılması veya teslim edilmesi gerekiyorsa edilebilir diyor…

….

Haklı olarak,  sürekli olarak eleştiriyorsun, hiç mi yaptığı hizmet yok mu diyebilirsiniz?

 Nankörlük etmeyim.

Erdoğan’ın, “Bütün servetim bu yüzük. Bir gün Erdoğan zengin olmuş diye duyarsanız bilin ki hırsızlık, yoksulluk yapmıştır” sözlerini unutmadık.

….

Erdoğan’ın  2014 seçimlerindeki  mal beyanı ise, “4.5 trilyon…!

Harun gibi gelip, Karun  gibi olan Erdoğan’ın ülkeye yaptığı en büyük hizmet  trilyoner ve  dünyanın sayılı zenginleri arasında olmasıdır.

….

Şimdi siz saygıdeğer okuyucularıma soruyorum, okumayan, araştırmayan, sorgulamayan bu zavallıya siz cevap verin…

 ….

Bir saygıdeğer okuyucum, “Kafir, Müslüman’mısın, vatan hainisin, FETÖ’cüsün, PKK’lısın” diye bana meil atmış.

terör örgüt

Buradan cevap veriyorum: “AKParti’ye oy vermeyecek kadar Müslümanım, AKparti’nin ülkeye yaptığı ihanetleri savunmayacak kadar vatansevirim, terör örgütleri ile masaya oturmayanlar kadar milliyetçiyim, AKParti’yi savunmayacak kadar El hamdülilah Müslüman’ım.

…..

Hiçbir insana  siyaseten de olsa yalan, iftira yakışmaz hele de Müslüman’olan birisine hiç yakışmaz.  AKP’nin, yalanlarını savunacağım diye, muhalefet parti liderleri ve partilere akla, hayale gelmeyecek iftira, yalanları sosyal medyada paylaşanlara sorarsanız Müslüman olduklarını söylerler hadi oradan Müslüman’ lık kim siz kim?

 

 

0 Yorum