gündeminiz
Image
Celil Cengiz Çolak

Hiç bir zaman kandırılmadı. BOP Eş Başkanlık görevini yerine getirdi

gündeminiz

Devletin istihbaratı, sayısız danışmanlarına rağmen, ülkeyi yöneten lider aldatılabilir mi diye sormazlar mı? FETÖ 12 yıl süresince, Kozmik Oda’ya girmesine izin verecek kadar bir lider  kandırabilir mi?

Kandırılan Türk halkı oldu.

ABD, İsrail, FETÖ Projesi olan  siyasi parti lideri, mertçe vatandaşına iktidar olabilmek ve kendi siyasi hırsıma yenik düşerek dış güçlere  verdiğim sözleri yerine getiriyorum diyebilir mi?

…..

AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın Eyy ABD çıkışları iç kamuoyunun siyaseten gazını almaktır. ABD ile Erdoğan arasında yapılan bir gizli anlaşmadır. Çünkü, askerimiz Afrin’e girdi,  hedefimiz Membiç dediğinde, ABD, iç siyasetin için ben sana Afrin’e kadar izin verdim dedi ki,   ABD savunma Bakanı  PKK, YPD’yi  kurtarmak için Türkiye’ye geliyor.

….

Eyy ABD , Siz de kim oluyorsunuz biz Membiç’e kadar gideceğiz diyebilir mi?

Diyemez çünkü;

Büyük Orta Doğu Projesi (BOP)  bütün hızıyla sürüyor. Erdoğan'a 17/25 Aralık belgeleri ve telefon dinleme kayıtları üzerinden şantaj yapılacak ve projedeki eş başkanlık görevi, AKP kuruluş aşamasında ABD’ye verdiği sözler veya imzaladığı taahhütler  hatırlatıldığında yine ABD’ye efelenebilecek mi?

….

Peki, ABD, Türkiye’ye kayıtsız, şartsız Afrin’den askerinizi çekeceksiniz dediğinde çıkmayacak mı?

Klasik, “Allah afetsin” yine kandırıldım diyerek askerimizi Afrin'den  geri çekersek şaşırmayın.

AKP Genel Başkanı Erdoğan, Hayır kandırılmıyor !

…..

BOP eş Başkanlığı görevini, ABD’ye verdiği sözleri yerine getiriyor.

 2004 yılında 1 Mart Tezkeresi’ni hatırlayalım.  90 bin ABD askeri Türkiye’nin çeşitli bölgelerine yerleşmesinin yanı sıra  İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı dahil olmak üzere Trabzon hava alanın da ABD’ye verilmek istenmişti.

….

Neyse ki, AKP iktidarı içerisinde  vatansever milletvekilleri sayesinde 1 Mart tezkeresi geçmemiş oldu.  Tezkereye Hayır diyen  AKP’li milletvekillerinin çok büyük bir bölümü de partiden ihraç edildi veya vekilliğe bir daha  aday gösterilmedi.

3’ncü geri kalmış dünya ülkelerinde, hatta kabile devletlerin de bu kadar kandırılan bir lider var mıdır?

Türkiye’de ise terör örgütlerinin kandırdığı lideri “dünya lideri” payesi veriliyorsa…!

Diğer bir konu ise;

Ekonomisi uçan, AKP’nin Yeni Türkiye’sinde, bir ayda 6 vatandaşımız işsizlikten yoksulluktan,   Ankara, Balıkkesir, İzmir, Kocaeli, Sivas, Antalya’da  kendisini yakmaya çalışır?

 

0 Yorum