gündeminiz
Image
Celil Cengiz Çolak

Yavuz hırsız ev sahibini bastırır

gündeminiz

AKP’li  21 belediye FETÖ şirketlerine  42 milyon lira  ihale veriyor,  AKP’li siyasetçiler dışında   FETÖ’cü iddiası ile  100 bin kişi tutuklanıyor. Devletin kurumlarını FETÖ’ye teslim eden  AKP masum,  FETÖ’cü  CHP oluyor !... Yavuz hırsız ev sahibini bastırır.

 

Bir okuyucum, “Abi köşe yazılarını okuyorum. CHP’nin her söylediği ve iddia ettiği belgeler, bana yalan geliyor veya  ben inanmak istemiyorum” demişti.

Sizce, Kılıçdaroğlu, devlet adamlığına yakışmayan, sokak jargonu ile mi konuşmalıdır?

AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın   “2002 yılında iktidara gelmeden önce  devlet memurları 8 ay maaşlarını alamıyordu” sözlerine tepki gösteren emekli devlet memuru, “2002 yılında emekli oldum. Bir gün dahi maaşımı geç almadım.  İftiranın, yalanın da böylesine pes… Hadi kuldan utanmıyorlar Allah’tan da mı korkmuyorlar”

 

AKP’lilerin  klasik söylemleri ise şöyle;

 "İtiraz eden darbecidir" "Baş kaldıran bölücüdür" "Kabul etmeyen haindir" "Biat etmeyen teröristtir" "Peşimden gelmeyen kâfirdir" "Söz dinlemeyen alçaktır" "Boyun eğmeyen kalleştir" "Alkışlamayan namerttir" "Ses çıkaran şerefsizdir" ...vesaire

 

CHP, “FETÖ ilişkisi nedeniyle mahkeme kararıyla Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’na devredilen 14 şirketi inceleyerek AKP’li belediyelerle bu şirketler arasındaki ilişkileri ortaya çıkardı. Belgelere göre FETÖ ile ilişkili bu şirketler, 21 AKP’li belediyeden milyonlarca liralık ihale aldı. CHP İstanbul İl Başkanı Canpolat, “FETÖ, AKP’de yeşermiş, kök salmıştır” dedi.

….

2012 yılında başlayan ve iki buçuk yıl devam eden çözüm süreci ,şehirlerin silahla doldurulmasına,hendek terörü ile yüzlerce askerimizin,polisimizin şehit düşmesine,PKK/HDP ihanetinin oy tabanını yüzde altıdan, on üçe çıkarmasına neden oldu.

Terör örgütü PKK’yı Habur’da davul zurna ile karşılayan, teröristleri yargılamak için sözde seyyar mahkemeler kuran, Oslo’da Dolmabahçe’de masaya  AKP siyasi iktidarı vatansever,  Karadeniz’de PKK terör örgütünün  bir askerimiz  de şehit  ettiği  Kılıçdaroğlu’na yapılan  terör saldırısı düzmece ve vatan haini öyle mi?

 

Yazıklar olsun…

Beyinleri robot gibi programlananlar, Man Belgeleri sahte,  Zarrab’ın  ABD Mahkemesindeki ifadeleri iftira, Terör Örgütü PKK ile görüşülmesi gerekiyorsa görüşülür diyen beyinlerini kiraya veren zihniyet…

 

Bitmedi.

17/25 Aralık kumpas, gözlerinle gördün mü?   AKP’de bir FETÖ’cü yoktur.  AKP’li bakan, milletvekillerinin FETÖ ile olan fotoğrafları montajdır. 

 

Bakanlık müfettişleri belediyemizi her ay denetliyor, siz yine de beni araştırın diye kendisini  savcılığa ihbar  eden Battal İlgezdi görevden uzaklaştırılıyor.

Belediye çalışanlarından fazla müfettişlerin,  son iki yıl içinde 180 müfettiş   inceleme ve soruşturmaya tabi tutulan CHP’li İstanbul Beşiktaş Belediye Başkan Hazinedar görevden uzaklaştırıyor.

AKP’li belediye başkanları istifa ettirilerek, mükafatlandırılıyor.

Buna çifte standartlı demokrasi, adalet denmez de ne denir?

Akli selim düşünen, sağ duyulu, her zaman mağdurun yanında bulunan Türk milleti, iktidarın muhalefete  uyguladığı oyunun farkında.

 

ATAşehir’de  görevden uzaklaştırılan Battal İlgezdi hakkında yapılan araştırma da  Ataşehir’lilerin İlgezdi’ye güvenin yüzde 90’lara çıktığı iddia ediliyor.

GÜNÜN SÖZÜ

Sen dik dur, eğri mutlaka belasını bulur

 

 

 

0 Yorum