gündeminiz
Image
kültür sanat

17 AĞUSTOS 1999 DEPREMİNİ AMERİKA YAPTI....

gündeminiz

Marmara Bölgesinde yaşayan ABD Vatandaşlarına 1997 yılından itibaren giden evraklarda önümüzdeki 5 yıl içinde Marmara da deprem olacak. Alacağınız tedbirler bunlardır yazıyordu.
17 Ağustos gecesi Haarp Silahı kullanılıp deprem başlatıldı. Gölcükte kurulan sistem ile fay hattı harekete geçirildi. Amaç şiddeti düşük deprem yaptırmaktı. Sonuçlarını da öğrenmekti. Kaliforniyadaki fay hattı da aynıydı çünkü. Deprem başladı ama kontrolden çıktı. 7.4 çıktı. Bize ise 7.2 diye söylendi. Dinciyiz diye geçinen bizdeki cahil sürü de bunun Alllah'tan geldiğini ileri sürmüşlerdi. Onlar da maymunlardaki kadar akıl yoktu. 
Depremden sonra Clinton yardımları başlattı. Ruslar Haarp'ı öğrendi. İsrail Hastane gemisi 3 gün önce İsrail den çıkıp Gölcük'e gelmişti. 
Depremi yapan ABD'liler kaçtı. 3 yıl sonra bu iş ortaya çıktı. Haarp Silahı öğrenildi. BU arada manevi annem Fatma Bacı rahmetli bana Marmara depremi ile ilgili bir şey söylemedi. Erzincan Depremini bana 6 ay önce söylemişti. Daha sonra yıllarca İstanbul Depremi olmayacak dedi. Bu gibi sırların yer aldığı kitap 2016 Şubat ayında çıktı.
İLK DEFA BİR KİTABIMIN SATIŞI ENGELLENDİ. DR 1 AY SİPARİŞ VERMEDİ. RAFLARA KOYMADI. O YÜZDEN ABD'Yİ DOST ZANNEDEN HERKESE TAVSİYEM ŞEYTANDAN DOST OLMAZ....BU KİTAP HARİCİNDE TÜM KİTAPLARIM HALA SATILIYOR....
KİTAP DOĞU KİTABEVİNDEN HALA SATIŞTA İSTEYEN OLURSA SİPARİŞ VEREBİLİR....

ALİ BEKTAN

0 Yorum