gündeminiz
Image
gündem

İYİ Partili İsmail Ok'tan Erdoğan'a Kudüs tepkisi

gündeminiz

 

İYİ Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında Kudüs'teki gelişmeleri değerlendirdi. Erdoğan'a yüklenen Ok, "BOP Eşbaşkanı'nın Kudüs'ün İsrail'in başkenti ilan edilmesinde çok büyük katkısı vardır" dedi.

İYİ Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında Kudüs'ün İsrail'in başkenti olarak tanınması kararını değerlendirdi.

İsmail Ok, İYİ Parti iktidarının başta Filistin olmak üzere tüm mazlum ve mağdurların hakkını koruyacağını belirterek şöyle konuştu:

"Bizim için Trump'ın, emperyalistlerin yaptığı çok sürpriz değil ama bu noktaya gelinmesinde AK Parti hükümetlerinin çok büyük katkılarının olduğunu da hatırlatmak isterim.

"BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ EŞİTTİR BÜYÜK İSRAİL PROJESİ"

Daha düne kadar Sayın Erdoğan, 'Büyük Ortadoğu Projesinin eşbaşkanıyım' diye övünüyordu. Biz biliyoruz ki büyük Türk milleti biliyor ki Büyük Ortadoğu Projesi eşittir Büyük İsrail Projesidir. Büyük Ortadoğu Projesinin eşbaşkanı olanlar bugün Kudüs'ün, İsrail'in başkenti olarak ilan edilmesinde çok büyük katkı ve emeklerinin olduğunu da ifade etmek isterim. Erdoğan'ın ne zaman hangi gömleği giydiğini takip etmeye yetişemiyoruz.

"İYİ PARTİ TÜM MAZLUMLARIN HAKLARINI KORUYACAK"

İYİ Parti iktidarında başta Filistin olmak üzere tüm mazl

Kaynak Yeniçağ: İYİ Partili İsmail Ok'tan Erdoğan'a Kudüs tepkisi

 

0 Yorum