gündeminiz
Image
gündem

Korkularınızı EFT ile yenin

gündeminiz

EFT (Duygusal Özgürleşme Teknikleri) uzmanı ve eğitmeni Melek Dilek Kırıkkanat korku ve üzüntülerinin üstesinden gelemeyenler için EFT’yi önerdi. 
Uluslararası GOE (The Guild of Energists) onaylı sertifika sahibi EFT uzmanı Kırıkkanat “EFT ilerlememize engel olan blokajları çözen bir tekniktir. Böylece kendimizi iyi hisseder, başarılı, sağlıklı ve mutlu oluruz. Ayağımızdaki hayalet prangadan kurtulur, istediğimiz şeylere rahatça adım atabiliriz” dedi. 
Korku ve üzüntüyle birlikte gelen stresin enerji bedenindeki tıkanıklığa yol açtığını vurgulayan Kırıkkanat “Enerji akmak zorundadır. Olumsuz bir olay yaşadığımızda duygularımız da olumsuz olarak etkilenir. Negatif düşünmeye başlarız. Stres yüksekse enerjimiz düşük demektir, enerjimiz yükseldiğinde stres kaybolur gider” şeklinde konuştu. EFT ‘nin iğnesiz akupunktur olduğunu belirten Kırıkkanat “EFT’nin uygulaması son derece kolaydır. Bizim birçok akupunktur noktalarımız vardır. Biz sadece 14 tanesiyle ilgileniyoruz. EFT parmak uçlarımızı kullanarak, akupunktur noktalarına hafif vuruşlar yaparak uygulanır. Böylelikle sınav, kedi, yalnızlık gibi birçok korkunun ve kaygının üstesinden gelebiliriz. Aynı zamanda sigara, kişi ve alışveriş gibi bağımlılıklarından da kurtulabiliriz” dedi.

0 Yorum